banerPrezes Zarządu

Mieczysław Milejski

  Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa i Administracji oraz Akademii Ekonomicznej im. Oskara Lange we Wrocławiu Wydziału Zarządzania i Informatyki o specjalności Rachunkowość i Kontrola Finansowa. Przez wiele lat pracował na stanowiskach kierowniczych w przedsiębiorstwach państwowych a następnie spółkach prawa handlowego. Od 2004r pracuje  w branży ubezpieczeniowej.


Wiceprezes Zarządu

Urszula Lis

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od 1996 r. pracuje w branży ubezpieczeniowej. W 2006 r została członkiem elitarnej międzynarodowej organizacji MDRT (Milion Dolar Round Table) do której przynależy jeden procent najlepszych profesjonalistów usług ubezpieczeniowych i finansowych z 76 krajów. Przynależność do MDRT to potwierdzenie doskonałej wiedzy, obsługi klientów, poziomu doradztwa finansowego i wyników działalności pośrednictwa ubezpieczeniowego.Naszym klientom gwarantujemy najwyższy stopień profesjonalizmu i etyki w reprezentowaniu ich interesów.

Klientom udzielamy bezpłatnych porad w sprawach związanych z przestrzeganiem przepisów prawa cywilnego i prawa ubezpieczeń a obsługę prawną w postępowaniach procesowych, gotowi są świadczyć współpracujący doświadczeni adwokaci i radcowie prawni ze znanych kancelarii prawnych.

KLIM – ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA Z SIEDZIBĄ W OPOLU